Продается Частный дом Csömör - Nektár utca

210 m2Площадь 4 + 4 Комната
329 900 000 HUF Цена
396277Идентификация
Прочие данные

823 m2 Yчасток

С панорамой вид

Новая Cостояние

Tégla Kонструкция

74 m2 балкон/терраса

Газ (циркуляционный) отопление

Dupla komfort Kомфортность

Частный гараж парковка

Médium Общественный транспорт

Американская кухня

Есть Есть сад

2019 Год строительства

Délnyugat Расположение

Csak nálunk!
Kivételes minőségben megépített, modern családi ház eladó Csömörön, a Nektár utcában!

Csömör egyik nyugodt, csendes utcájában, a Nektár utcában eladó egy 2019-ben, tulajdonosa által saját részre, kiemelt gondossággal megépített, modern stílusú családi ház, amely minden részletében az átgondolt tervezést, a minőségi anyaghasználatot és az energiahatékony működést képviseli.

Az ingatlan egy 823 m²-es telken helyezkedik el, nettó hasznos lakóterülete 210 m². A házhoz tartozik egy 36 m²-es dupla garázs is, amely kényelmes parkolást és praktikus tárolási lehetőséget biztosít.
Az ingatlan vételára a teljes berendezést is tartalmazza, így az új tulajdonos egy igazán igényesen kialakított, azonnal élvezhető otthont vehet birtokba.
Már első benyomásra is érezhető, hogy ez az otthon nem átlagos kivitelezésű. Tágas, világos terek, modern enteriőr, igényes burkolatok, hangulatos világítások és átgondolt tervezés teszik igazán különlegessé.
Nyugati fekvésének köszönhetően a ház napfényes, kellemes hangulatú, a nagy üvegfelületek pedig még tovább erősítik a térérzetet.
A ház 30 cm-es Porotherm téglából épült, amelyet 20 cm grafitos hőszigetelés egészít ki.
A Bramac cseréppel fedett tető 30 cm szigetelést kapott, így az ingatlan hőmegtartása kiváló.
Prémium minőségű, színezett, háromrétegű üvegezésű, ötlégkamrás nyílászárók tovább növelik a komfortot és az energiahatékonyságot.
Az ablakok elektromos redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A gazdaságos működésről 29 kW-os napelemrendszer gondoskodik.
A fűtési rendszer rendkívül rugalmas:
Elektromos kazán biztosítja a padlófűtést, emellett elektromos kandalló és 3 db hűtő-fűtő, színezett LG klíma is rendelkezésre áll.
A rendszer egyetlen gombnyomással átállítható gáz kondenzációs kazánra is, így az aktuális energia árakhoz és igényekhez igazítható a ház működtetése.
A villamos hálózat kialakításánál szintén nem kötöttek kompromisszumot:
A 3x40 amperes teljesítmény lehetővé teszi, hogy az elektromos autó töltése, a szauna, a jakuzzi és a háztartási gépek egyidejű használata is gond nélkül működjön. A házban több hangulat világítás került kialakításra, amely esténként igazán különleges atmoszférát teremt.
A biztonság és a kényelem érdekében az ingatlan riasztórendszerrel, elektromos kapuval, biztonsági ajtóval felszerelt.
Ezek az extrák nemcsak a mindennapi komfortot növelik, hanem hosszú távon is értéket képviselnek.
Az elrendezés praktikus és sokoldalú.
A házban 4 egész és 4 fél szoba található, két konyha, 4 wc két fürdőszoba, emellett gardróbszoba,kamra és háztartási helyiség is rendelkezésre áll.
Jelenlegi kialakítása alapján akár két generáció együttélésére is kiválóan alkalmas, de nagycsaládosoknak, otthonról dolgozóknak vagy vendégfogadásra is ideális választás.

A ház egyik legnagyobb különlegessége a kertkapcsolatos, körülbelül 50 m²-es beépített üvegterasz, amely igazi életminőséget ad az otthonnak. Ez a tér egyszerre étkező, pihenő, wellness- és közösségi tér: a jakuzzi, a szauna, a kényelmes ülőgarnitúra, az étkezőrész és a kert látványa együtt egy nyaraló hangulatot idéz.
Egész évben használható privát életteret alkot.
A nappaliból egy körülbelül 24 m²-es panorámás erkély nyílik, amely a szülői hálóból is megközelíthető. A kilátás, a napfény és a tágas terasz kapcsolatok különösen értékessé teszik ezt az ingatlant azok számára, akik szeretik a természetközeli, mégis kényelmes, modern otthoni életformát.
A kert gondozását locsoló almérővel és esővíz-hasznosításra épülő automata öntözőrendszer segíti, amely a pázsit öntözését gazdaságosan és környezettudatos módon biztosítja.
A házhoz tartozik egy 36 m²-es dupla garázs is, amely kényelmes parkolást és praktikus tárolási lehetőséget biztosít.
Az ingatlan vételára a teljes berendezést is tartalmazza, így az új tulajdonos egy igazán igényesen kialakított, azonnal élvezhető otthont vehet birtokba.

A buszmegálló néhány perc sétával elérhető, így a közlekedés kényelmes, miközben megmarad a csendes, kertvárosi életérzés.
Ez az otthon nem csupán egy modern családi ház, hanem egy átgondoltan megépített, prémium műszaki tartalommal rendelkező, energiatakarékos és rendkívül kényelmes élettér.
Ideális választás azoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni sem minőségben, sem komfortban, sem fenntarthatóságban.
Az ingatlan per és tehermentes és hitelezhető.
Jöjjön el, nézze meg és tegyen ajánlatot.
I.V.
Molnár Rozália

Molnár Rozália

Звоните нам с доверием

+36-20-329- Показать

Другие объявления

Aгентств недвижимости
GDN Сеть недвижимости - Újpest
+36 1 797 3933

Отправить сообщение

Перезвоните мне

Похожая недвижимость